FAQ

Jak przesłać zdjęcie profilowe

Przejdź do swojego konta i kliknij na Awatar. Będziesz mogł/a przesłać swój obraz prosto z komputera. Jeśli dostepna jest galeria zdjęć, możesz też wybrać swoje zdjęcie bezposrednio z niej.

Jak mogę edytować swój profil?

Przejdź do Moje Konto i kliknij Edytuj profil. Będziesz mogł/mogła zmienić zawarte tam informacje

Jak wysłać prywatną wiadomość do użytkownika??

Są dwa sposoby, aby tego dokonać 1) Kliknij na ikonę wiadomości w menu użytkownika a następnie Utwórz. W polu odbiorcy podaj nazwę użytkownika do którego chcesz napisać. Jesli uzytkownik istnieje w trakcie wpisywania nazwy będzie się pojawiać jego nazwa. Pozwoli to ustalić czy nazwa użytkownika jest poprawna. 2) W profilu użytkownika kliknij Wyślij Wiadomość.

Czy mogę zobaczyć jakie wiadomości wysłałem/am?

Kliknij na ikonie wiadomości a następnie Wysłane. Przeniesie cię to do strony na której zobaczysz historię wysyłanych wiadomości i pozdrowień.

Przypadkowo usunełem/am nie tę wiadomość czy mogę ją przywrócić?

Kliknij na ikonę wiadomości w menu użytkownika a nastepnie kliknij Kosz. Zostaną wyświetlone wiadomości i pozdrowienia które zostały usunięte. Wybierz wiadomość i kliknij Przywróć Wybrana wiadomość pojawi się w Odebranych.

Czy moje wiadomości są tu na zawsze czy do czasu aż ich nie usunę?

Aby zapewnić wydajnośc serwisu stare wiadomości mogą być okresowo usuwane.

Jak działają subskrybcje?

W momencie rozpoczęcia subskrybcji konkretnego uzytkownika pojawi się on na twojej stronie subskrybcji. Będziesz informowany o zmianach na jego profilu i o dodawanych treściach takich jak blogi, zdjęcia, filmy etc.

Jestem nękany przez innego użytkownika. Co mogę zrobic??

Możesz go zablokować Jeśli problem występuje nadal, zgłoś to administracji.

Dlaczego moje konto zostało zamknięte

Bezwzględnie egzekwujemy naruszenia warunków korzystania ze strony, których akceptacja jest wymogiem ukończenia procesu rejestracji. Jeśli uważasz,że nie słusznie konto zostało zamknięte , prosimy o kontakt z administracją serwisu

Dlaczego w statusie mojego profilu napisane jest Zatwierdzone?

Administracja może decydować o tym które konta zostaną aktywowane.

Dlaczego nie mogę się zalogować?

Najczęstrzym powodem jest włączony CAPS LOCK. Spróbuj się zalogować z wyłączonym CAPS LOCK. Jeśli to nadal nie pomoże, prosimy skorzystać z przypomnienia hasła.